TR Hosting

TR Hosting 2001'den beri faaliyet göstermektedir. Her zaman kaliteli hizmet vermiş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Türkiye'nin en iyi hosting sağlayıcılarından biri olmuştur.

TR Hosting'in güçlü kadrosu her zaman en iyi hizmeti sunmuştur.

TR Hosting'i diğer hosting servis sağlayıcılarından ayıran en temel özelllik kaliteli ve hızlı hizmettir.

Sunucu Odası

Sunucularımız Hollanda'nın en büyük internet servis sağlayısı olan EvoSwitch bünyesinde hizmet vermektedir. Sunucular 24 saat boyunca izlenerek herhangi bir sorun çıktığında anında müdahele edilmektedir.

Internet Bağlantısı : Tüm network altyapısı Cisco cihazlarla sağlanmaktadır. Ana internet bağlantıları; OC-48 = 2,488 Mbps, OC-12 = 655 Mbps, gigE = 1,000 Mbps.

Güvenlik : Sunucu odalarına giriş için özel kart gerekmektedir. Sunucu odalarına giriş güvenlik görevlilerinin eşliğinde yapılmaktadır.

Güç : Tüm sunucular kesintisiz güç kaynağına bağlı olarak çalışmaktadır. Buna ek olarak jeneratör sistemi ile kesintisiz elektrik sağlanmaktadır.

Havalandırma : Sunucu odalarının soğutulması klima sistemleri ile yapılmaktadır. Bu sistemler ortam sıcaklığını kontrol ederek sabit bir seviyede tutumaktadırlar. Ayrıca ortamdaki nem ve tozuda yok ederek sunucuların korunmasını sağlamaktadırlar.

Sunucu Odamızdan Görüntüler

.

.

.

.

.